Pokeris nemokamai: kodėl neišbandžius?

Pokeris nemokamai: kodėl neišbandžius?

Jeigu manote, jog Jus domina pokerio žaidimas, nedelskite – pokeris nemokamai laukia Jūsų!

Pokeris-nemokamai
Pokeris-nemokamai

Visame pasaulyje pokeris turi daugybė fanų, vieni žaidžia pokerį iš pinigų ir siekia užsidirbti dar daugiau, kiti žaidžia tik iš sportinio intereso – jų pinigai nedomina. Tiems, kuriems patinka pokeris nemokamai, gali rasti kur pasireiškti lygiai taip pat, kaip ir tie, kurie žaidžia pokerį už pinigus.

Nemokamų pokerio lošimo kambarių yra išties daug, tiek lietuviškų, tiek užsienietiškų

Norėdami pradėti žaisti pokerį be pinigų, tiesiog raskite internetinėje paieškoje jums labiausiai patikimai atrodantį puslapį ir pradėkite žaisti, registracijos ten trunka vos minutė ar dvi ir vos po kelių akimirkų Jūs virtualiai jau sėdėsite priešais savo oponentus ir bandysite juos įveikti.

Nemokamuose pokerio portaluose taip yra rengiami nemokami turnyrai, kuriuose gali dalyvauti visi norintys, tačiau yra ir tokių varžytuvių, kuriose žaidėjai neįmoka nei vieno lito, tačiau turi puikias galimybes papildyti savo banko sąskaitas šlamančiais.

Nemokamame turnyre Jūsų statymai ir kėlimai nebus gerbiami. Bus sunku atspėti kokias kortų kombinacijas laiko varžovai. Kompleksiniai judesiai bus paprastai per daug kompleksuoti ir beverčiai.

Jeigu Jūsų tikslas yra laimėti nemokamą pokerio turnyrą, labai dažnai varžovai patys padiktuoja strategiją, kurios reikės laikytis viso žaidimo metu. Jums nereikės žaisti itin šiurkščiai, patartina, jog žaistumėte vien tik aukštomis kortomis, taip Jūsų šansai patekti prie finalinio stalo bus gerokai didesni, nei žaidžiant vidutinėmis arba silpnomis kortomis, rizikuojant ir tikintis, jog oponentų turimos kortos yra bevertės.

Nemokamo pokerio turnyro metu patartina atlikinėti didelius kėlimus. Žaidėjas turėdamas geras kortas rankoje, turėtų atakuoti nieko nelaukęs. Taip, rizikos čia yra, tačiau jos yra visur, todėl norėdamas nugalėti, privalote rizikuoti, o jeigu rankoje arba ant stalo turi porą itin stiprių kortų, Jūsų šansai laimėti kyla drąstiškai.

Visa sėkmės priklauso tik nuo to, kaip gebėsite sužaisti turimomis kortomis ir kokias kortas Jums pateiks dalintojas. Pokeris nemokamai yra gera galimybė išmokti pokerio žaidimo paslapčių, o jeigu manote, kad jau viską mokate, žinokite, kad tobulumui ribų nėra.

Pokerio kombinacijos

Pokerio patarimai ir gudrybes

Pokerio kambariai

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s